PAR UZŅĒMUMU

Vēsture

Annas Zivjaudzētava tika izveidota 2009.gadā “Pūcēs”, Annas pagastā, Alūksnes novadā. Kopš 2009.gada 18.maija uzņēmums ir reģistrēts Pārtikas veterinārajā dienestā. Sākotnēji zivis tika audzētas pāris āra dīķos kā vaļasprieks, kas pamazām radīja vēlmi un pārliecību par nepieciešamību zivjaudzētavu paplašināt. Audzētava pakāpeniski tika attīstīta, izbūvējot arvien vairāk zivju audzēšanai paredzēto dīķu. Uzkrājoties pieredzei un zināšanām, kā arī parādoties iespējai piesaistīt Eiropas struktūrfondu un Lauku atbalsta dienesta palīdzību, 2010.gadā tika nolemts audzētavas attīstību turpināt, izbūvējot papildu ēkas ar mērķi zivis audzēt arī iekštelpu baseinos, tādā veidā radot iespēju palielināt piedāvātās produkcijas apjomus. Tagad Annas Zivjaudzētavā ir 52 iekštelpu zivju audzēšanas baseini un audzēšanas dīķi, līdz ar to audzētava stabili ierindojas Latvijas lielāko zivju audzētāju sarakstā.

Par uzņēmumu

Annas Zivjaudzētavā tiek audzētas triju šķirņu foreles: varavīksnes foreles, tīģerforeles un strauta foreles.
Lai līdz patērētājiem nonāktu izcilas kvalitātes gala produkts, Annas Zivjaudzētavā strādā zinoši un pieredzējuši zivjkopības speciālisti, kas organizē un uzrauga pilnvērtīgu zivju audzēšanas procesu. Tā pamatā ir augstvērtīgas kvalitātes ikri, kuri tiek iegādāti vienā no pieredzes bagātākajām un stabilākajām ikru audzētavām Eiropā. Izcilas produkcijas iegūšanai zivju audzēšanas procesā tiek izmantota recirkulācijas sistēma. Tajā cirkulē augstas kvalitātes un tīrības pakāpes ūdens, kuru iegūst no 100 metru dziļa urbuma, turklāt tas nepārtraukti tiek attīrīts un bagātināts ar skābekli. Zivis visā audzēšanas procesā, sākot no mazuļiem līdz pat pieaugušām zivīm, tiek barotas ar speciāli foreļu vecumam atbilstoši sabalansētu barību, kas tiek iegādāta Somijā un starp audzētājiem ir atzīta kā pilnvērtīga augstākās kvalitātes zivju barība.

Misija

Annas Zivjaudzētavas misija ir audzēt zivis un nodrošināt patērētājus ar ekoloģiskiem, videi draudzīgiem, augstas kvalitātes zivju produktiem, kas neliks vilties pat izsmalcinātākajiem gardēžiem.

Vīzija

Uzņēmuma galvenās prioritātes nākotnē jeb Annas Zivjaudzētavas vīzija ir kļūt par vadošu un atbildīgu zivju audzētāju, izveidojot un pastāvīgi attīstot tirgū labi atpazīstamu zīmolu. Tās nākotnes plānos ietilpst arī paplašināt savas zivju produkcijas piegādes kanālus ne tikai Latvijas mērogā, bet arī visā Baltijas reģionā. Tuvākajā nākotnē uzņēmums iecerējis palielināt ražošanas jaudu, kā arī paplašināt audzējamo zivju sugu dažādību. Annas Zivjaudzētava rūpējas arī par apkārtējo vidi, tāpēc viens no tās nākotnes uzdevumiem ir uzlabot ekoloģiju un apkārtējo vidi, uzņēmuma saražoto biomasu pārstrādājot papildu produktos.

GALERIJA

Video:

Audzētavas foto:

SAZINIES AR MUMS!